Fotografitë që shënuan njerëzimin dhe nuk do të harrohen kurrë (FOTO LAJM)

1. 1918- Fundi i Luftës së Parë Botërore

Pëlqej
Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dritës në letër.

Disa prej tyre janë vërtet të vështira për tu harruar dhe shpërndajnë disa mesazhemëdha, ose thjeshtperiudhën kur u bë shkrepja bënë bujë.

Në galerinë që albeu.com sjell për ju, do gjeni disa nga këto fotografi unike./albeu.com/

Shtuar më 15/07/2018, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori