Fotografia që fsheh një detaj të pabesueshëm (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kapja e fotografisë perfekte është një biznes i ndërlikuar.

Ju duhet të merrni këndin dhe ndricimin e duhur vetëm për të bërë foton e duhur.

Por ndonjëherë shumë rrallë ju mund të bëni fotografinë e përsosur për herë të parë, përcjell albeu.com

Gavini Best arriti të bënte fotografinë më të mirë pa e kuptuar.

43-vjeçari ishte duke ecur me miqtë e tij në Belfast kur vendosi të ndalojë dhe të bëjë një fotografi.

Ai tha: "Kur pashë në fotot më pas në celularin tim nuk pashë asgjë; vetëm pak ditë më vonë kur isha duke parë fotot në laptop vura re diçka atje, kështu që unë e zmadhova. "

Gavin arriti të kapë momentin kur dikush kërceu në ajër, me sa duket për një fotografi tjetër.

Ai e ndau foton në Twitter dhe tani është pëlqyer më shumë se 1.200 herë.

Ai tha: "Kam postuar foton në twitter sepse mendova se ishte e veçantë dhe ia vlen të ndaja." /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori