Fotografi të pazakonta, kur vajzat nuk i heqin qimet (FOTO LAJM)

Një fotograf ka realizuar disa foto të vajzave që nuk heqin qimet e sqetullave.

Qëllimi i këtij seti të pazakontë fotografik është që të tregojë se qimet janë diçka e bukur.

Fotografi Ben Hopper arriti të mblidhte dhjetëra modele, aktore dhe vajza të thjeshta që pranuan të pozonin të padepiluara në studion e tij për projektin e titulluar “Bukuri Natyrale”.
Shtuar më 23/04/2019, ora 19:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori