Fotografi që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM)

Ka imazhe që duken si një gjë edhe pse ato janë diçka tjetër.

Iluzione të thjeshta optike që e udhëheqin trurin tonë për të analizuar këtë gjë në një mënyrë racionale dhe të shpejtë pa gjetur një përgjigje specifike dhe të menjëhershme.

Një situatë që mund të jetë e vështirë për t’u interpretuar. Vetëm një kënd i veçantë, një reflektim ose një hije për të ndryshuar gjithçka.

Disa nga fotot fshehin transformime, ndërsa disa të tjera fshehin histori të trishta që janë kthyer në lumturi.

Noa.al ju sjell një fotogaleri me disa nga këto foto që do ju lënë pa fjalë dhe do ju bëjnë t’i shikoni dy herë.
Shtuar më 25/05/2019, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori