Fotografët tregojnë bukurinë e pabesueshme të planetit (FOTO LAJM)

Bota jonë është plot mrekullI dhe mrekulli, dhe zakonisht fotografët na tregojnë bukurinë e pabesueshme të planetit ku jetojmë.

Edhe pse ndonjëherë është e nevojshme të përdorim Photoshop për të bërë një pamje më të ndritshme, disa nga kryeveprat e vërteta mund të merren vetëm duke zgjedhur momentin e saktë të duhur për t'i kapur ato.

Shihni disa fotografi të përkryera dhe të organizuara në mënyrë të përkryer që patjetër do të marrin frymën tuaj larg. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2018, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori