Foto të dhimbshme nga një realitet i dyfishtë (FOTO LAJM)

Realiteti që jetojmë çdo ditë për dikë është i hidhur e për dikë tjetër i ëmbël mjaltë.

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, ka publikuar një kolazh fotosh në llogarinë e tij në "Instagram" ku pasqyrohet ana e erët e fytyrave të qeshura dhe jetës lukzoze të të pasurve.
Shtuar më 13/07/2019, ora 09:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori