Qeshni pak me këto foto (FOTO-LAJM)

Qentë dhe macet janë kafshët më të dashura për njerëzit. Tashmë ato janë bërë pjesë e pandashme për disa familje. La Stampa ka përzgjedhur disa nga fototqesharake të qenve. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2014, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori