E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Të rralla, foto që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM)

Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime nëse janë apo jo të vërtetat.

Fotot e mësipërme duken si të ndryshuara me phottoshop, por janë në fakt të vërteta.
Shtuar më 19/10/2019, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori