Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Foto mbresëlënëse, që nuk do ta besoni se janë të vërteta (FOTO LAJM)

Nuk është nevoja të jesh fotograf profesionist për të realizuar një foto të veçantë. Një imazh kreativ është i veçantë sepse është kapur në momentin e duhur.

Ti mund të jesh fotografi më i mirë në botë, por në disa raste për të realizuar foton perfekte duhet të jesh vendin e duhur dhe momentin e duhur me aparat në dorë.

Më poshtë do të shijoni 30 foto impresionuee që janë rezultat i syve krijues dhe një vizioni prej fotografi.
Shtuar më 29/10/2019, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori