Foto inspituese: Edhe ti mund të kesh një "Instagram" për tu patur zili (FOTO LAJM)

Shumë njerëz pëlqejnë të shfletojnë fotot e përsosura të ndikuesve në Instagram, ndoshta duke ndier admirim dhe njëfarë zilie, por një influencuese e veçantë ka vendosur t’u tregojë ndjekësve të saj versionin e vërtetë të vetvetes, për t’iu kujtuar atyre se jo gjithçka ajo që është në linjë korrespondon me realitetin.

Emri i saj është Rianne Meijer. Blogerja nga Amsterdami ka 353 mijë ndjekës dhe një profil plot imazhe perfekte që tregojnë një jetë magjepsëse dhe plot stil.

Rianne ka publikuar fotot e përsosura, të denja për revistat modës së bashku me versionet jo të fotoshopuara dhe më pak të hijeshuara me të njëjtën veshje.

“Nuk ka asgjë të përsosur tek unë dhe asgjë të përsosur në jetën time”, shkruan ajo.

Shtuar më 27/07/2019, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori