Foto frymëzuese të çifteve para dhe pas ndryshimeve të mëdha (FOTO LAJM)

Në një studim të kryer mbi çiftet e moshës së mesme, tregohet se ata janë të ndikuar shumë nga njëri-tjetri ose për mirë ose për keq.

Qëndrueshmëria dhe qëllimet e forta luajnë një rol të fuqishëmmotivimin e tjetrit, përcjell albeu.com

Kur një person po zgjedh të hajë shëndetshëm, tjetri automatikisht bie në një rutinë të ngjashme. /albeu.com/

Shtuar më 04/03/2018, ora 15:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori