Foshnja humbi këmbët nga keqtrajtimi, 10 vite burg për prindërit monstra (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Abritani ku dy prindër kanë rrahur mizorisht me foshnjën e tyre gjashtë muajshe.

Tony Smith, 46 vjeç, dhe Jody Simpson, 24 vjeç, u dënuan me 10 vite burg pasi rrahën djalin e tyre, i cili i shpëtoi vdekjes për pak sekonda, përcjell albeu.com

Pamjet tronditëse nga brenda shtëpisë ku u abuzua me foshnjën janë publikuar në media.

Tani fotografitë e siguruara nga policia dhe prokuroria kanë zbuluar gjendjen e tmerrshme të një apartamentit ku familja jetonte, me rroba të pista të grumbulluara në të gjithë dysheme dhe mbeturina të grumbulluara në shtratin e fëmijës.

Si pasojë e goditjeve fëmija ka humbur të dyja këmbët, dhe mjekët nuk japin shpresa nëse ai do të ecë ndonjë ditë.

Gjithsej djali i vogël pësoi 8 fraktura në gjymtyrët e tij, ndërsa prindërit mohuan ta kenë rrahur. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori