E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Fluturoi ariu? (FOTO LAJM)

Në afërsi të universitetit shtetëror të Kolorados një ari i madh i murrmë, u terrorizua nga kontakti me njerëzit dhe gjeti strehim duke u ngjitur në një pemë.

Në afërsi të universitetit shtetëror të Kolorados një ari i madh i murrmë, u terrorizua nga kontakti me njerëzit dhe gjeti strehim duke u ngjitur në një pemë.

Pasi studentët lajmëruan policinë, zyrtarë të mbrojtjes së kafshëve mbërritën dhe vendosën që ta godisnin me qetësues, për ta vendosur në gjumë dhe për të shmangur kështu rrezikun për kafshët dhe kalimtarët.

Pastaj ariu është kapur dhe kthyer në pyll. Kafsha është fotografuar vazhdimisht nga studentët.
Shtuar më 27/04/2012, ora 18:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori