Fituesi i festivalit “Eurovision” 2014 Conchita, bën ndryshim drastik në pamjen e tij (FOTO LAJM)

Fituesi i festivalit “Eurovision” në vitin 2014, Thomas Neuëirth, i njohur nga të gjithë si Conchita Wrust, tërhoqi vëmendjen e botës me pamjen e tij aspak të zakontë. Flokët e gjatë dhe mjekra e tij e zezë, e kthyen në personazhin më të komentuar asokohe, shkruan Albeu.com

Por mesaduket, Conchita do të bëjë të harrohet e shkuara e tij pasi ka vendosur të ndryshojë tërësisht pamjen e tij por jo vetëm, pasi tani do të vazhdojë me emrin e tijë të vërtetë dhe jome Conchita Wrust. Ketë njoftim ajo e bëri nëpërnjet një fotojë në rrjetin social ‘Instagram’ ku tregon edhe pamjen e re. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2019, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori