Filmoi veten duke i dhënë motorit me 240 km/h, rrezikoi burgun (VIDEO)
Një motoçiklist që filmoi veten duke i dhënë motorit me një shpejtësi 240 km/h dhe më pas e hodhi atë në YouTube, rrezikon të dënohet me burg. Policia mori një telefonatë anonime për videon e hedhur në internet.

Për Robert Mark Owens, 48 vjec, gjykata në fund ka vendosur të pezullojë kërkesën e prokurorisë për burgim.

Gjykata vendosi që ndaj atij ti hiqej patenta për pesë vite. /albeu.com/


Shihni videon:


Shtuar më 04/11/2011, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori