Filmat që nuk duhen humbur këtë fundvit
Nëse do të keni disa ditë pushime në periudhën e këtij fundviti atëherë duhet të gjeni kohën për të parë filmat më të mirë të prodhuar së fundmi nga kinematografia botërore.

Periudhën e festive të vitit korrespondon edhe me shfaqen e shumë filmave në kinema. Në këtë mënyrë për një orientim sa më të mirë ja cilat janë 10 filmat që nuk duhen humbur.

Nëse nuk gjeni mundësinë për ti parë në kinema atëherë interneti mbetet një mundësi alternativë dhe shumë ekonomike. /albeu.com/


10 filmat që nuk duhen humbur këtë fundvit:

1. J. Edgar
2. The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
3. The Artist
4. The Muppets
5. Shame
6. Tinker, Tailor, Soldier, Spy
7. The Girl With the Dragon Tattoo
8. Mission: Impossible Ghost Protocol
9. The Adventures of Tintin
10. War Horse

Shtuar më 05/11/2011, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori