Femrat zbulojnë zakonet e bezdisshme të meshkujve
Nuk ka rëndësi nëse lë kokën për partnerin, apo bëni çmendurira për t’u zbavitur me njëri-tjetrin.

Në javët e para mendoni se ai është perfekt në çdo aspekt, por me kalimin e kohës do të vini re dhe disa zakone të përditshme që ju bezdisin.
Por a e gjeni dot se çfarë i bezdis femrat më shumë për seksin e kundërt?

Një studim i fundit, sipas “The Sun” thotë se teksa meshkujt mërziten që femrat rinë në telefon tërë kohës, këto të fundit urrejnë gazrat tek meshkujt.

Për të dyja gjinitë gërhitja renditet si bezdisja më e madhe për partnerin apo partneren. Pirja e duhanit, përtypja me zhurmë, mbeturinat në makinë, janë në krye të listës.

Më poshtë janë 14 huqet e bezdisshme të meshkujve për femrat:
1. Gërhitja (46%)

2. Gazrat (33%)

3. Parregullsia (31%)

4. Gjithmonë në telefon(24%)

5. Duhani (23%)

6. Përtypja me zhurmë (19%)

7. Plehrat në makinë (19%)

8. Ngrënia e thonjve(19%)

9. Gromësima (16%)

10. Acarimi në timon(15%)

11. Nget keq makinën(13%)

12. Nuk lan dhëmbët para gjumit (13%)

13. Kruajnë hundën(13%)

14. Fishkëllejnë (9%).
Shtuar më 02/05/2018, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori