Familja "big-size" pret pjesëtarin e saj të 20-të
Gjigandi televiziv amerikan, NBC duhet të ndryshojë emrin e emisonit të tij "19 and Counting”, sepse famijla Duggar, protagoniste në reality show që tramsmeton çdo ditë jetën e tyre. do dite jeten e tyre, do të shtohet në numër së shpejti.

Michelle Duggar, 45 vjec, pritet të lindë fëmijën e saj të 20-të dhe pavarësisht moshës, së bashku me bashkëshortin e saj John tregohen shumë të qetë: ” I jemi shumë mirënjohës Zotit që na dhuroi edhe një tjetër fëmijë. Jemi shumë të lumtur", u shprehën prindërit e 19 fëmijëve.


Familja e stërrmadhe , jeton në një shtëpi gjigande ku fëmijët flenë të ndarë sipas gjinisë dhe ku nëna Michelle i udhëzon të vegjëlit e saj nëpërmjet një soft-ware të krijuar enkas për këtë familje. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2011, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori