Evropa siç nuk e keni parë kurrë më parë (FOTO-LAJM)

Budapest
Pëlqej
Evropa siç nuk e keni parë kurrë më parë. Imazhe mahnitëse përshkruajnë qytetet dhe vendet historike, por edhe peisazhet dhe horizonte të paparashikueshme, të realizuara nga fotografi Amos Chapple, i cili i ka fotografuar këto vende të bukura duke përdorur avionët e vegjël, drone.

Nga Italia, Turqia, apo Holanda, ja fotot më të bukura në Evropë. /albeu.com/Shtuar më 26/09/2014, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori