Europa goditet nga 8000 rrufe në 2 orë
Mbi 8000">8000 shkarkesa elektrike brenda dy orëve kanë goditur Evropën mëngjesin e sotëm. Sipas "BBC", vetëtimat dhe rrufetë kanë bërë që në shumë aeroporte të ketë vonesafluturime.

Pasagjerët kane qenë të detyruar të presin për më tepër se një orë e 39 minuta për shkak të rrufeve.

Mbi 75 fluturime, kanë pasur vonesa prej më shumë një orë dhe 12 të tjera mbi 20 minuta. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2014, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori