Është vrasje apo vetëvrasje? Skena e krimit që po çmend rrjetin
Pëlqej
Një foto e improvizuar skene krimi është duke u shpërndarë furishëm në rrjete sociale me pyetjen: Bëhet fjalë për vrasje apo për vetëvrasje të gruas?

Ata që këmbëngulin tek versioni i vrasjes nisen nga fakti se ajo ka qenë duke pirë cigare dhe nuk e ka mbaruar atë, pra do të thotë që ka qenë diçka e papritur, kurse të tjerë që këmbëngulin tek versioni i vetëvrasjes nisen nga fakti se në koshin e mbeturinave ndodhet një shishe pijesh alkoolike e zbrazur që tregon situatën e rënduar psikologjike të zonjës, shkruan Albeu.com.

Po ju si mendoni? /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori