Është mister për të gjithë, pamje të çuditshme nga Rusia (FOTO LAJM)

Pëlqej
Madhështia e Rusisë ka shtuar misterin për vendin gjatë viteve dhe këto foto nuk do të bëjnë asgjë për ta zhdukur këtë.

Nga Vladimir Putin fotografia e të cilit shfaqet në cantat e grave deri tek të moshuarit që ecin me armë të ftohta nëpër rrugë, fotografitë zbulojnë disa nga detajet e frikshme të Rusisë, përcjell albeu.com

Shumë nga fotografitë u morën nga vizitorët në Rusi, të cilët i postuan në rrjetet sicale me nota humori, duke publikuar disa nga gjërat që kishin parë. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2018, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori