Është identike si kukulla Barbie, nuk ka kryer asnjë ndërhyrje (FOTO LAJM)

Një tjetër Barbie njerëzore vjen nga Ukraina dhe është vetëm 16 vjeç. Vajza e cila pretendon se nuk ka kryer asnjë ndërhyrje, ka çuditur të gjithë teksa shikon ngjashmërinë me të kukullës së famshme.

Veshja por edhe grimi është identik i një kukulle të tillë dhe ajo thotë se nëna i realizon shumicën e fotove. Lolita Richi, pretendon se i ngjan kukullës së famshme si asnjë vajzë tjetër. Sipas së resë, fotot e saj nuk janë të përpunuara me Photoshop. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori