Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO)
Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të cilët ergonomia është e rëndësishme.

Bodybuilder-i holandez Oliver Richters që është 2,18 m i gjatë dhe peshon 155 kg nuk ka zgjedhje të shumta kur bëhet fjalë për makinat.

Përkundër përmasave trupore, Richters vozit një Toyota të vogël. Pavarësisht kësaj, Toyota e vogël i jep një rehati solide, megjithëse bodybuilder-i deklaron se nuk është vetura e ëndrrave të tij.

Kësisoj, kolosi gjerman vendosi të shkonte nëpër servisa gjermanë dhe të provonte disa nga makinat e ëndrrave të tij. Në mesin e veturave që ai tenton të futet përfshihen Ford Mustang, Cadillac dhe Corvette C7.

Por, cila prej tyre i shkon më për shtati Richters-it? Mësojeni në videon e mëposhtme.
Shtuar më 01/09/2020, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori