Është fejuar më një burrë 53 vite më të madh: Nuk ndjej diferencë në shtrat
Epo nuk thonë kot, dashuria nuk njeh moshë. Një 21-vjeçare serbe Milijana Bogdanović ka shtangur botën dhe ka rrëmbyer mvëmendjen e mediave, pas lajmit se ka lidhur jetën me një 74-vjeçar Pavarësisht diferencës në moshë, ajo thotë se janë të lumtur dhe kanë edhe një jetë të shëndetshme seksuale.

Milijana dhe Milojko thonë që fqinjët e tyre në Serbinë lindore janë të shokuar nga marrëdhënia e tyre, por shton se rëndësi ka që ajo vetë është e lumtur me të fejuarin dhe dëshiron që të krijojë familje.
"Bëjmë seks pothuajse çdo ditë, nuk e kuptoj se çfarë ka të çuditshme këtu. Por, qëkur Milojko iu nënshtrua operacionit në zemër, më është dashur ta toleroj pak.", tha ajo për mediat e huaja.

74-vjeçari iu nënshtrua një operacioni në zemër në dhjetor, por Milijana thotë se kjo nuk ka ndikuar në marrëdhëniet e tyre, veçse duhe ta tolerojë pak. /albeu.com/

Shtuar më 24/03/2019, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori