Era lëviz nga vendi avionin 70-tonësh në Siberisë (VIDEO)
Përmes një video të shpërndarë në Youtube, do të shikoni se si era e fortë lëviz nga vendi një avion Boeing 737 me pasagjerë në bord, teksa qëndronte në pistën e aeroportin të Siberisë.

Videoja është xhiruar përmes një telefoni nga ekuipazhi i aeroportit, të cilët kanë raportuar incidentin e ndodhur në aeroportin e Alykel, që më pas është mbyllur për të shmangur incidente edhe më të rënda për shkak të motit ekstrem.

Boeing 737 peshojnë rreth 40 tonë kur janë të boshatisur dhe rreth 70 tonë kur janë të mbushur me pasagjerë, çka e bën ngjarjen edhe më të pabesueshme. /albeu.com/

Shtuar më 24/03/2016, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori