Ëndrra dhe realiteti, nusja ia plas të qarës kur sheh tortën e dasmës
Një grua ka përfunduar duke qarë në ditën e saj të dasmës pasi ka parë tortën që i ka sjellë pasticeria ku e kishte porositur.

Ajo është lënduar shumë nga ky gjest dhe ka kërkuar mbrapsht paratë, por nuk ka mundur dot më të komunikojë më ata që i bënë këtë veprim të tmerrshëm shkruan albeu.com.

Madje torta mbahej me shkopa kebabi pasi po binte.

Në rrjet kanë shpërthyer komentet që mbështesin nusen e acaruar. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2019, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori