Emocionuese, reagimet më epike kur baballarët shohin të bijat me fustan të bardhë (FOTO LAJM)

Lidhja baba-vajza është mjaft e fortë dhe në një ditë të veçantë si dasma, sigurisht që emocionet janë të forta. Këto imazhe fiksojnë emocione të forta.

Lot dhe ndjesi emocionuesebaballarëve, teksa shoqërojnë të bijat drejt altarit.

Në fotot e mëposhtme do të shihni disa nga momentet më domethënëse, shkëputur prej ceremonive të ndryshme martesore.
Shtuar më 27/10/2020, ora 18:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori