Emily çmend fansat me këto poza të nxehta (FOTO LAJM)

Modelja e njohur amerikane Emily Ratajkowski godet sërish.

Pasi tërhoqi vëmendjen e planetit me fotot e saj me një bikini mikroskopik të zi ditën e djeshme, Emily Ratajkowski vendosi që të na habiste sërish nga plazhet australiane.

Por, kësaj radhe, modelja 26-vjeçare kishte zgjedhur një bikini të bardhë, që ashtu si bikini i djeshëm, ishte shumë i vogël dhe nuk i lë vend imagjinatës.


Shtuar më 13/11/2018, ora 19:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori