Elefanti i egër "zapton" restorantin kinez ( FOTO & VIDEO)

Nj elefant i uritur mësohet të ketë zaptuar restoranitin Yunnan në fshatin Mangai, Yunnan të Kinës.

Prmasat e tij gjigande kanë tmerruar vizitorët e ndërsa pronari i restorantit ia mbathi për në katin e dytë duke shmangur përballjen me elefantin.

Kafsha ishte pjesë e një tufë që kishte mbetur në fshat që nga java e kaluar.

Meqenëse nuk gjeti asgjë të përshtatshme për të ngrënë, elefanti u largua prej restorantit dhe nisi të bënte xhiro në rrugë.


Shtuar më 22/05/2019, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori