Eksperimenti me pesë macet që nuk shkelin në librin e shenjtë, Kuranin (VIDEO)
Një eksperiment është zhvilluar me pesë mace

Libri i shenjtë ‘Kurani’ dhe një libër tjetër i zakonshëm janë vënë përpara secilës mace.

Atyre u është ofruar ushqimi sa nga njëra anë e librit, në anën tjetër dhe asnjëra prej maceve nuk e ka shkelur me këmbë Kuranin, ndërkaq menjëherë kanë shkelur sipër librit tjetër që ka qenë si të gjithë librat tjerë për ta marrë ushqimin.

Si mund ta përceptoni ju këtë? /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2018, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori