Edhe me zemėr nė krahun e djathtė jetohet
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Foshnja qė ju do tė shikoni nė foto ka lindur me zemėr nė krahun e djathtė dhe shumė persona mendonin se ajo nuk do tė mbijetonte por ajo ja ka dalė mbanė. Pjesa e djathtė e mushkėrive dhe veshka e majtė mungonin, ndaj shpresat ishin thuajse zero.

Kur lindi ajo peshonte 2.7 kg dhe sot qė ėshtė 20 javėshe, mjekėt thonė se ndodhet nė gjendje tė mirė shėndetėsore.
Mushkėria dhe veshka qė ka, janė tė zhvilluara shumė mirė, ndaj "kompensojnė" pjesėt qė mungojnė. Bebja ėshtė pagėzuar me emrin Princess Tiiaana Majewski. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2012, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.