Edhe me zemër në krahun e djathtë jetohet
Pëlqej
Foshnja që ju do të shikoni në foto ka lindur me zemër në krahun e djathtë dhe shumë persona mendonin se ajo nuk do të mbijetonte por ajo ja ka dalë mbanë. Pjesa e djathtë e mushkërive dhe veshka e majtë mungonin, ndaj shpresat ishin thuajse zero.

Kur lindi ajo peshonte 2.7 kg dhe sot që është 20 javëshe, mjekët thonë se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.
Mushkëria dhe veshka që ka, janë të zhvilluara shumë mirë, ndaj "kompensojnë" pjesët që mungojnë. Bebja është pagëzuar me emrin Princess Tiiaana Majewski. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2012, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori