Edhe japonezët këndojnë "Shotën" (VIDEO)
Pëlqej
Vallja e Shotës është ndër vallet më të bukura shqiptare. Këtë e vërteton edhe fakti që kjo valle, tashmë pëlqehet dhe këndohet edhe nga të huajt.

Së fundmi, edhe një grup nga Japonia ka publikuar një video ku shihen duke vallëzuar me këtë valle.

Për më shumë ndiqni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori