Edhe hotelier punë e vështirë (VIDEO)
Ende nuk dihen arsyet e rrahjes, por tre vëllezër të zemëruar kanë rrahur me shkopinj dhe armë një hotelir. Ngjarja është shënuar në Turqi. Nga kamerat e sigurisë së hotelit shikohen të hyjnë tre persona të maskuar të cilët e kanë qëlluar hotelierin duke e bërë atë për spital ku ndodhet në Koma. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2012, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori