E zë gruan me tjetër, ftoi tërë fshatin ta shikojnë se çfarë do u bëjë (VIDEO)
Një burrë zuri gruan e tij duke e tradhtuar me një person tjetër, dhe për këtë ftoi tërë fshatin që t’i shikonin.

Video u përhap shpejt në internet, edhe pse ajo përmban pamje të rënda, shkaku i dhunës që ai përdor ndaj gruas së tij dhe personit me të cilin ajo po e tradhtonte, përcjell gazetametro.net.

Kjo video thuhet se është regjistruar në pjesën lindore të Indisë.

Burri shihet teksa ka lidhur gruan e tij dhe të dashurin e saj jashtë shtëpisë në verandë.

Ai i godet të dy, herë njërin e herë tjetrin, me gjithë forcën e tij.
Shtuar më 06/09/2017, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori