E vetme duke qarë në rrugë, kjo nuse i pikëlloi të gjithë (VIDEO)
Një nuseqëndron e trishtuar në një park apo në një stacion autobuzi ka shkaktuar shumë reagime në rrjete sociale dhe rrugë.

ajo qëndron e vetme duke qarë dhe të gjithë u hutuan nëse ishte e vërtetë apo jo.

Por në fakt rezultoi se ishte një eksperiment social për të parë reagimin e njerëzve. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2018, ora 20:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori