E TMERRSHME/ Shikoni si përfundoi kjo vajzë pasi përdori...

Tajla Duri, publikoi në rrjetin social Facebook, fotot tronditëse të syve të saj pasi u përpoq të pikturojë vetullat

Vetëm disa orë pas i ngjyrosi ato, fytyra e saj u fry, sytë iu mbushën me qelb dhe lëkura rreth ballit iu dogj.

“U zgjova pothuajse e verbër. Sytë e mi ishin bërë si dy balona. Unë fillova të qaj e të bërtas,” tha ajo në një status.

Tajla u shtrua në spital pasi që ajo nuk ndoqi udhëzimet e detyrueshme që ka çdo prodhues bojërash, sipas të cilës duhej të bëhej një test 24 orë para aplikimit të produktit.

Prandaj, ajo përfundoi me djegie kimike./Albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 07:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori