E tmerrshme, prindërit nuk i heqin pelenën bebes por mësoni çfarë ndodh
Një infeksion i rëndë i lëkurës mbyti Sterling Kohenin.
Djali 4 muajsh u gjet i vdekur në shtëpinë ku jetonte me prindërit e tij dhe motrën më të madhe në Iowa, Shtetet e Bashkuara.

Sipas Prokurorit Coleman McAllister, fëmijës nuk iu ndërrua pelena për 14 ditë rresht.

Autopsia zbuloi krimba në faza të ndryshme të zhvillimit në lëkurë dhe veshmbathje të fëmijës.

Sterling, i kequshqyer dhe i dehidruar, vdiq më 30 gusht 2017.

Aktualisht po zhvillohet proces gjyqësor ndaj babait Zachary Kohen, 29 vjeç dhe nënës Cheyanne Harris, 21 vjeçe.

Të dy kanë probleme me drogën.

Avokati i babait tha se “ishte një tragjedi dhe jo një krim”.

Sipas avokatit, çifti ka një vajzë tjetër dyvjeçare “të trajtuar dhe në shëndet të mirë


Shtuar më 16/12/2018, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori