E tmerrshme: Ja si trajtohen dhëmbët në Indi! (VIDEO)
Pëlqej
Shpeshherë ankoma nga mjekët dhe dentistët për profesionalizimin e tyre dhe thënë të drejtën, edhe kemi të drejtë. Por, duhet menduar se ka edhe më keq se tek ne.

Në një video të publikuar në Youtube, shihet se si trajtohen dhëmbët në zonat periferikeIndi.

Ndiqni viden dhe falënderoni Zotin që s'jetoni atje. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori