E tërheq pas motorit, 38-vjeçari rreh brutalisht vajzën e tij (VIDEO)
Një vogëlushe është rrahur brutalisht nga babai i saj, i cili e lidhi pas një skuteri dhe e tërhoqi.

Video e rrgjistruar në jugperëndim të Kinës tronditit mbarë opinionin publik, përcjell albeu.com

Thuhet se vajza 10-vjeçare ishte e pabindur ndaj babait të saj dhe "u dënua".

Babai 38-vjeçar, i quajtur Wei, u arrestua në provincën Guangxi dhe akuzohet për abuzim me fëmijët. /albeu.com/




Shtuar më 01/03/2018, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori