E shpallën të vdekur, burri ringjallet në morg dhe i tremb të gjithë

Pëlqej
Një burrë që u shpall gabimisht i vdekur pas një aksidenti automobilistik në Indi, mjekët u befasuan kur panë në morgun e spitalit se ai ishte ende gjallë.

Familja e Himanshu Bharadëaj u gëzua pa masë nga lajmi pasi patologu në një spital në Nagpur zbuloi një impuls kur ai po përgatitej për autopsi, përcjell albeu.com

Pacienti ishte ringjallur ndërsa mori menjëherë ndihmën e shpejtë nga mjekët.

Ndërkohë një turmë e madhe njerëzish u mblodh jashtë për të protestuar kundër neglizhencës.

Babai i Bharadëaj thuhet të jetë një menaxher i Bankës së Indisë. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2018, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori