E rrallë! Lopa vret dhe ha delen
Një fermer në Kenia ka mbetur i shokuar kur ka parë që lopa e tij kishte vrarë një dele, mesa duket duke e goditur me brirë, dhe kishte nisur ta hante.

Ushqimi i freskët vegjetarian dhe uji nuk e ka tunduar lopën, e i cila një ditë më pas vrau sërish një dele.

Një ekspert thotë se lopa është herbivore, e nëse i shijon mishi, do të thotë se ka pasur deficenca në ushqim.

Në vitin 2007 një viç u filmua në Indi duke ngrënë pulat. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2015, ora 19:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori