E rrallë, i ngulet peshku në këmbë (VIDEO)
Në këtë video do të shikojmë momentin kur një vajze i heqin një peshk të ngulur në këmbë. Vajza ishte zhytur në det gjatë festimeve për Vitin e Ri. Ajo fillimisht tentoi ta heqë vetë peshkun, por nuk ia doli.

Ngjarja ka ndodhurBrazil, një vend i njohur dhe për zakonin që njerëzit zhyten në det për të festuar ndërrimin e viteve. /albeu.com/


Shtuar më 06/01/2016, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori