E RRALLE / Donald Trump siç nuk e keni parë kurrë më parë (FOTO LAJM)

Mediet e kanë "nxirë" figurën e presidentit të ri të SHBA-ve, Donald Trumpit, duke e treguar atë si një njeri arrogant, të papërgjegjshëm etj.

Por, këto foto të publikuara nga "Daily Mail" do t'ju habisin, pasi Trump shihet se ka një dashuri të veçantë për fëmijët e vegjël.

Fotot janë pjesë e një albumi të një koleksionisti nga Florida dhe mendohet se janë bërë nga gruaja e parë e Trump, me të cilën ka edhe vajzën e tij të famshme Ivanka Trump. /albeu.com/


Shtuar më 03/02/2017, ora 15:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori