E rrallë, derrkuci ecën vetëm me dy këmbë (VIDEO)
Ky është një derrkuc, i cili ka lindur me dy këmbë dhe ka arritur që të fitojë aftësinë e të ecurit. Në video ne shohim se si arrin që përmes dy këmbëve të bëjë lëvizje të ndryshme dhe të bëjë një jetë normale.

Herë pas here për shkak të rëndesës së trupit ai duket sikur do të rrëzohet, por në fakt derrkuci ja del mbanë që qendroi e të lëvizë me dy këmbë. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori