E rëndë, nëna i merr jetën vajzave 6 dhe katër vjeç dhe më pas plagos veten
Trupat e pajetë të dy vajzave janë gjetur në një shtëpi në Australi.

Vajzat ishin të moshës 6 dhe 10 vjec dhe sipas dyshimeve të para janë vrarë nga ënna e tyre shkruan albeu.com.

Shumë pranë shtëpisë është gjetur edhe nëna e cila ka plagosur edhe veten e saj por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ka qenë vetë nëna që ka rrëfyer tërthorazi krimin ndërkohë që ajo nuk ka treguar akopma arsyet pse ka bërë një veprim kaq mizor ndaj fëmijëve të saj. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2019, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori