E qëlluan me plumba në kokë, pitoni tmerron çiftin
Pëlqej
Një piton është qëlluar me një plumb në kokë, por ajo që ka ndodhur i ka shokuar ata. Mbi pitonin ka qëlluar një 24-vjeçar, i cili paguhet për të vrarë gjarpërinjtë në Florida, SHBA.

Eric dhe e dashura e tij Kerry Sill qëlluan me një pistoletë të vogël në drejtim të gjarprit në pjesën e kokës, por ai nuk ngordhi direkt, por pas 25 minutash.

Kjo e ka habitur shumë ciftin pasi nuk kishte ndodhur kurrë më parë.

Erik paguhet për të vrarë gjarpërinjtë, pasi ata paraqesin ‘kërcënime të drejtpërdrejta për njerëzit dhe kafshë të egra.
Shtuar më 20/09/2018, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori