Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
E PADËGJUAR/ 16 infermieret e spitalit ngelin shtatzëne në një kohë të shkurtër
Një ngjarje e çuditshme dhe që ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore ka ndodhur në Klinikën "Banner Desert Medical Center" në Arizona të SHBA-ve.

16 infermiere të këtij spitali janë konstatur shtatzënë brenda një kohe të shkurtër duke i çuditur të gjithë, raporton Albeu.com.

Ato nuk e dinin fillimisht se sa ishte numri i shtatzënave mes tyre, por gjithçka u zbulua pas hapjes së një grupi në rrjetet sociale.

E para pritet të lindë në shtator, kurse e fundit prej 16 infermiereve shtatzëna do të lindë në janar. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2018, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori