E pabesueshme, lind qingji me fytyrën e një njeriu të moshuar (VIDEO)
E pabesueshme në një fermë ka lindur një qingj që në pamje të parë ngjason me fytyrën e një njeriumoshuar. Ngjarja ka ndodhur në një fermë në Republikën e Dagestanit në jugperëndim të Rusisë.

Në fillim fermeri Lavrentiev mbeti i shokuar dhe mendoi që ta therë qingjin, por më pas atij ju ofrua një shumë parash nga një cirk në mënyrë që kafsha të përdorej për qëllime artistike. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2015, ora 08:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori