E njohu në rrjete sociale, i dashuri i kthehet në përbindësh
Një vajzë e cila njohu në rrjetin social Tinder një djalë, është penduar pafund.

Bethan Thomas-Rowlands, 23 vjeç u lidh me Garth Rees, 22 vjeç, nga Bridgend, Uells.

Por vetëm 4 muaj pasi ata u lidhën, ai u kthye në një përbindësh të dhunshëm.

Ai nisi ta dhunonte deri aty sa ti thyente brinjët të dashurës por ajo gjeti forën të denonconte dhe ai u dënua me 1 vit e gjysmë burg dhe 5 vite urdhër të mos i afrohej asaj.

Bethani tregon se herën e parë që e dhunoi ai i tha: SHiko sa e vogël, je nëse dua mund të të vras." /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori